Турниры >> Чемпионат мира >> итоги1

Результаты ЧМ после 1-го тура

 РИ  1 тур:  1221012012  00111

 

Остальной Мир, 1 тур

 

Западная Европа, 1 тур

УРУГВАЙ – АРГЕНТИНА

-

0:2

 

ХОРВАТИЯ – АНГЛИЯ

-

0:5

УКРАИНА – АФГАНИСТАН

-

5:2

 

ФИНЛЯНДИЯ – БЕЛЬГИЯ

-

0:3

ТАНЗАНИЯ – МАРОККО

-

2:2

 

ФАРЕРЫ* – ГЕРМАНИЯ

-

2:2

САЛЬВАДОР – РОССИЯ

-

2:2

 

РУМЫНИЯ – ИСПАНИЯ

-

2:4

 

Західна Європа.
Господар ЧС зазнав  ніщивної поразки від Англії 0:5. Навіть язик не повертається сказати, що робив програмку під себе ;)
Тренер збірних КЛФП Харків провчив одного зі збірників 0:3. Саня-фінн, це тобі не чарками мірятися :)
Збірна Німеччини не змогла здолати "манекенів" з Фарер. Що ж, відправка прогнозів у цейтноті до добра не доводить. Усім на замітку ;)
Брати Давидови довели, що дружба у житті, а на футболпрогнозному полі нет місця кумівству. А може то Михайло так Євгена з Днем Народження  привітав? ;)
  
Решта Світу
Уругвай відразу потрапив в обійми неодноразового володаря ЗМ у нашому Клубі. Міхась, це тобі не сайтіки клепати :)))
Привітний господар у житті (а мені відомо, що тренер України приймав у себе після Франика тренера Афганістану) на ФП-полі  не залишив останньому ані найменьшого шансу. Льоша, треба молодшому шепнути, що щось не те з програмками :)
Єдина нічия в турі у мене з володарем нових зірок-валют у ПФЛ (Решфорд вже канув у небуття, тепер асеніза, тьфу ти навіть не виговорю вже) Фаничем. Вважатиму за честь такий результат :)
Ну і команда президента грала з непередбачуваной Росієй. Гра була без захисту, але Мішико вирішив не дратувати Голову та й скромно поступився йому :) (після уточнення результатів, було зафіксовано нічию)

 

← Назад

Последние интервью